Rychlé vyhledávání
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Virtuální prohlídky. Módní trend nebo budoucnost v realitách ?

Virtuální prohlídky. Módní trend nebo budoucnost v realitách ?

3.6.2019

V jednom z mých posledních článků jsem se zamýšlela na tím, kam se trh s nemovitostmi posunul od roku 2006, od kdy v realitách působím. Pokud Vám utekl, přečíst si ho můžete zde

Zamýšlela jsem se nad moderními nástroji, díky kterým lze dnes Vaši nemovitost prezentovat. Jedním z nich jsou 3D virtuální prohlídky. A naše kancelář Vám je nově nabízí také.

IMG_20190520_123506

Natáčí je pro nás odborná firma, která zajistí jak vlastní natáčení v nemovitosti speciálním přístrojem, tak také finální zpracování. Natáčení zabere zhruba hodinu až hodinu a půl ( podle velikosti dané nemovitosti) a výsledek je hotov většinou do druhého dne.

Zájemce o nemovitost si pak může procházet třírozměrný model nemovitosti, jako by ji viděl ve skutečnosti. Může ji procházet krok po kroku, po jednotlivých místnostech. Může si prohlížet veškeré detaily a udělat si přesnou představu o prostorovém uspořádání nemovitosti. 

Jak taková prohlídka může vypadat ? Přinášíme Vám dvě ukázky, pro byt a pro rodinný dům:

Byt 3+1 Brno - Bystrc

Rodinný dům Šlapanice

Zážitek z prohlídky ještě umocní speciální brýle pro virtuální realitu, které máme v naší kanceláři také k dispozici. Díky nim skutečně můžete zažít ten intenzivní pocit, že jste přímo v dané nemovitosti a procházíte si ji.

Podle některých názorů je toto budoucnost v realitách. Klient  přijde do kanceláře a pomocí brýlí pro virtuální realitu si projde nabízené nemovitosti a vybere si, kterou chce koupit. Aniž by ji skutečně viděl...

Souhlasím, že trh se stále posouvá dál. Souhlasím, že dnešní mladá generace je zvyklá používat jiné komunikační kanály. Je zvyklá si veškeré informace najít na internetu hned a bez čekání. Také investorům, kteří kupují byty na pronájem, možná postačí virtuální prohlídka, aby si udělali představu, zda nabízený byt splňuje jejich základní požadavky.

Ale stejně si myslím, že většina klientů bude chtít svůj budoucí domov vidět, než se definitivně rozhodnou pro jeho koupi. Nejde přece jen o byt či dům samotný, ale i o jeho okolí. Zda se v tom prostředí cítí příjemně, bezpečně a zda se tam budou každý den rádi vracet.

A co myslíte Vy ? Koupili byste si nemovitost jen na základě virtuální prohlídky ? Napište mi, Váš názor mě zajímá

Olga Jarošová

www.olgajarosova.cz

T: 604 232 218

E: [email protected]

Můj Facebook

Můj Instagram

Olga Jarošová